Soğutma Büyüsü Yapan Hocalar

Bir büyü uygulaması yaptırdığınız zaman, sonuçlarını hemen görmek istemeniz en doğal isteklerden birisi olarak kabul görmekte. Hatta çoğu insan, büyünün etkisinden ziyade, hızlı tutması için daha farklı yöntemleri denemekte, çok daha fazla çalışma yürütmekte. Bu doğrultuda, soğutma büyülerinin de ne kadar sürede etki edeceğini merak etmek oldukça olağan.

Medyum hocalar, soğutma büyüsü yaparken hangi yöntemleri kullanacaklarını kişilerin isteklerine ve enerji durumlarına göre belirlerler. Kişinin soğutulmasını istendiği kişi veya olgu ile arasındaki bağın ne kadar güçlü olduğu, kişinin enerji seviyesinin ne kadar geliştiği ve buna benzer diğer durumlar, soğutma büyüsünün ne kadar süre içinde etki yaratacağının ortaya çıkmasında önemli etmenlerdir.

Soğutma büyüleri, tamamen kişilere göre değişen sürelerde etki gösterir. Hangi yöntemin uygulandığı, uygulayıcı medyum hocanın nefes gücü ve buna benzer pek çok unsur, soğutma büyüsünün ne kadar başarılı olacağına dair farklı durumlar ortaya koyar.

Her ne kadar soğutma büyülerinin ne zaman etki edeceğini bilemiyor olsak da, hangi durumlarda etki süresinin kısaldığını tahmin etmek mümkün. Öncelikle, büyüyü yapan medyum hocanın nefesi ne kadar güçlü ise, büyünün programlanmış olan enerjileri de o kadar kısa sürede etki edecektir. Nefes gücü, direkt olarak büyünün etki süresi ile bağlantılıdır.

Soğutma büyüsü yapılırken, büyünün yapıldığı kişinin enerji seviyesi de büyünün etkisi ile bağlantılıdır. Kimi zaman kişinin enerjisinin yüksek, kimi zaman düşük olması, büyünün ne kadar sürede etki edeceğine müdahale edecektir.

Uygulanan yöntemler ve zamanlamalar da soğutma büyüsünün süresinde etkiye sahiptir. Ay dönümleri, astrolojik olaylar ve medyum hocanın tercih ettiği büyü yöntemi, tam olarak büyünün ne kadar sürede etki edeceğini belirleyen unsurlardan kabul edilir.

Büyünün ne kadar sürede etki edeceğini kesin olarak söylemek mümkün değildir. Ancak, medyum hocalar yaptıkları incelemeler ile bu konuda yaklaşık bir süre verebilirler.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorumlarını ve şikayetlerini okumak ve katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir