Ayırma Büyüsü Yapan Hocalar

Büyüler, bir kez yapıldıktan sonra fiziki alem üzerindeki etkilerini sürekli olarak devam ettirirler. Normal şartlarda, bir büyünün kendi halinde bozulması mümkün olmadığı gibi, çoğu zaman gerçek bir medyum hoca tarafından yapılmış olan bir büyünün büyü bozma çalışmalarıyla bile bozulması oldukça zordur.

Medyum hocalar, ayırma büyüsünü yaptıkları zaman, gaybi enerjiler tetiklenerek kişilerin fiziksel dünyada bir arada kalmalarına yarayan bağları zedeler. Bu bağlar zedelendikçe, ayrılacak olan kişi üzerindeki baskı artar ve bu kişiler birbirlerine karşı tahammülsüz hale gelir. Sevgi de zaman içerisinde bittiği için, en sonunda ayrılık ile sonuçlanır.

Ayırma büyüsünün kendi halinde bozulabilmesi için, kişilerin arasındaki sevgi ve aşk bağının yeniden tetiklenmesi gereklidir. Bu bağın tekrar tetiklenebilmesi ise, büyü ile bozulduğu için oldukça zordur. Ancak, istisnai durumlar halinde, kişiler tekrar birbirlerine kavuşabilirler.

Ayırma büyüsünün en iyi şekilde etki edebilmesi ve bu istisnai durumlarda dahi işe yarayabilmesi için, medyum hocalar özellikle ayrılacak kişilerin enerjilerini incelerler. Bu inceleme sonucunda hangi büyü yönteminin kullanılacağına karar verilir, böylece en yüksek etki elde edilir. Eğer medyum hocalar bu işlemi yapmazsa veya büyüyü yapan hocanın yeteneği, bilgisi bunun için yetersiz gelirse, işte o zaman ayırma büyüsünün kendiliğinden bozulması söz konusu olabilir.

Ayırma büyüsü yapıldığı zaman, eğer aşk büyüsü yapılırsa, bu büyünün etkisi ortadan kalkabilir. Güçlü bir medyum hoca tarafından yapılan aşk büyüsü, daha önce uygulanmış olan ayırma büyüsünün etkilerini yok ederek, aynı bağın tekrar oluşmasına neden olabilir.

Ancak medyum hocalar, böyle bir riskin bulunması halinde, özel çalışmalar gerçekleştirerek, ayırma büyüsünün çok daha etkili ve güçlü olmasını sağlayabilir. Kısacası, ayırma büyüsünün kendiliğinden bozulup bozulmayacağı, tamamen büyüyü yapan medyum hocanın yeteneklerine bağlıdır.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorumlarını ve şikayetlerini okumak ve katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir