Yıldızname Bakan Hocalar

Yıldızname çalışmaları tamamen ilim içeren ve özel olarak bu konuda hazırlanmış olan uygulamalardır. İçerisinde herhangi bir şekilde varlıklar veya başka canlılar bulunmadığı gibi, pozitif ilimlerin sayısı da fazladır.

Her ne kadar gaybi bir çalışma olarak görünüyor olsa da, yıldızname bakan hocalar bu çalışmayı gerçekleştirirken numeroloji, astroloji ve ebced gibi pozitif ilimlerden de yararlanırlar. Bu çalışmalarda kullanılan bu ilimler, insanların enerjilerinin ve gezegensel alakalarının hesaplanmasını sağlar. Bu sayede, istenen konu hakkında, talep edilen rehberliği elde edebilirler.

Yıldızname bakan hocalar, hiçbir şekilde büyü enerjilerinden veya farklı uygulamalardan yararlanmazlar. Tamamen ilimsel çalışmalar ile yapılan bu uygulama sonucunda, elde edilen bilgiler de bir nevi bu ilimlerin yorumlanmasıdır.

Yıldızname, ne baktıran kişiye, ne de bakan insana tehlike yaratır. Herhangi bir şekilde, enerjisel bir varlıkla veya başka bir konuyla bağlantısı yoktur. Sadece ilim ve bunun yorumlanması üzerinde olduğu için, hiçbir şekilde tedirginlik yaşamanız gerekmez.

Yıldızname bakan hocalar, isminin bile duyulmadığı, oldukça kadim, pek çok çalışma ve araştırmaya sahiptirler. Bu çalışmaların neticesinde ortaya çıkan çok özel sonuçlar, çalışmaları gerçekleştiren hocanın yorumları ile birlikte talep eden kişiye aktarılır. Talep eden kişi ise, elde ettiği bu sonuçlar sayesinde, yaptırmış olduğu çalışmayı hayatında uygular. Daha sonra, elde ettiği bu bilgiler, hayatını kendi iradesi doğrultusunda güzelleştirir. Bu açıdan bakıldığında, yıldızname bakan hocaların hiçbir şekilde büyü yapmadığı ve sadece ilimi insanların yararı için kullandığı görülebilir. Bu doğrultuda, yine aynı şekilde yıldıznamelerin herhangi bir zararı bulunmaz.

Yıldızname bakan hocalar özel olarak pek çok ilimde uzmanlaştıkları için, bu uzmanlıkları çok net sonuç vermektedir. Herhangi bir insanın, bu ilimleri biliyor olsa bile, tecrübesizliği nedeniyle alamayacağı sonuçlar, yıldızname bakan hocalar tarafından çok net şekilde alınabilir.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorumlarını ve şikayetlerini okumak ve katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Yıldızname Bakan Hocalar” hakkında görüş bildirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir