Süryani Büyüsü Yapan Hocalar

Son zamanlarda oldukça popüler olan büyüler arasında gösterilen süryani büyüsü, pek çok kişi tarafından özellikle istenen ve medyum hocalara sırf bu büyü için gidildiği gözlemlenen bir çalışmadır. Medyum hocalar, süryani büyüsünü farklı amaçlar için kullanabildikleri için, büyünün her koşulda istenen etkiyi yaratacağı söylenebilir.

Süryani büyüsü, temelde basit bir büyü uygulamasıdır. İsminden anlayabileceğiniz gibi, süryanice efsunlar içeren bu büyü, istenen her şey için uyarlanabilir ve medyum hocalar tarafından kısa sürede yapılabilir. Yapılış yöntemleri değişkenlik gösteren süryani büyüsü, medyum hocalar tarafından sıklıkla aşk ve bağlama amaçlarıyla kullanılmaktadır.

Süryani büyüsünün kökenleri doğu ekollerine dayanır. Özellikle Türkiye dışında, Suriye ve Irak coğrafyasının bulunduğu yerlerde çok sık rastlanan bu büyü yöntemi, insanların hem kara büyülerde hem de iyi niyetle yapılan büyü uygulamlalarında kullandıkları çalışmaların gerçekleşmesine vesile olmaktadır.

Türkiye’de süryani büyüsü yeni yeni yayılıyor olsa da, bu kadim büyünün kökenleri oldukça eskiye dayanır. Tarihin ilk çağlarında bile görülebilen bu uygulamalar, zaman içerisinde sadece dilleri ve efsunları değişerek, farklı isimlerde hala karşımıza çıkmaktadır. Özünde her koşulda aynı amacı sunabilen süryani büyüleri, medyum hocaların sıkça başvurduğu çözümlerdendir.

Medyum hocalar, süryani büyüsünü istenen talep doğrultusunda uygularlar. Aşk ve bağlama konularında, medyum hocaların büyük bir kısmı süryani büyüsünün kullanılmasını doğru bulmamaktadır. Bu büyü yerine papaz ve canbar büyüleri gibi, daha etkili alternatifler bulunurken, bu konularda süryani büyüsüyle vakit kaybetmenin gereksiz olduğunu düşünmektedirler. Medyum hocalar büyük ölçüde bunu önerirken, her ne kadar hocalar önermiş olsa bile ısrarla süryani büyüsü istenirse, yine aynı amaçlarla bu büyü gerçekleştirilebilir. Büyünün karmaşık olmaması, yeterli niteliğe sahip olan her medyum hoca tarafından başarıyla uygulanabilmesine imkan vermektedir.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorumlarını ve şikayetlerini okumak ve katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir