Geri Getirme Büyüsü Yapan Hocalar

Her büyü, evrensel olarak farklı faktörlere bağlı olarak etki eder. Sadece dünyevi çalışmalar olmadığı için, haftanın belli günleri, hatta saatleri bile büyünün etkili olmasına yardımcı olabilir. Tam aksi şekilde, belli saatlerde ve günlerde yapılan geri getirme büyüleri de etki göstermeyebilir.

Geri getirme büyüsü, uygulanan yönteme göre tercih edilen güne ve saatlere sahiptir. Uygulamayı yapan medyum hoca, büyünün yapılacağı saati ve günü doğru şekilde belirlemezse, geri getirme büyüsünün tutma ihtimali düşecektir. Bu durum, medyum hocanın tecrübesi ve konu hakkındaki bilgisi ile paralel olarak değişkenlik göstermektedir.

Büyülerde uygulanan tek bir yöntem olmaması nedeniyle, uygulanan büyünün tekniği de uygulama saatine, gününe direkt olarak etki eder. Geri getirme büyülerinin bazıları Salı, bazıları Cuma günü yapılmazken, aynı büyünün farklı yöntemleri sadece Cuma günleri yapılabilir. Oldukça değişken olan bu durum, el verme yöntemi ile, usta çırak ilişkisine dayalı biçimde, bir medyum hocadan diğerine geçerek aktarılır.

Büyülere dair gerçek yöntemlerin internette veya herkesin ulaşabileceği kitaplarda yayınlanması mümkün değildir. Özellikle geri getirme büyüsü gibi kadim büyülerde, uygulamalar tamamen medyum hocalar tarafından gizli tutulur ve sadece bu ilme gönül veren öğrencilere aktarılır. Bu nedenle, evde geri getirme büyüsü yapmak gibi bir şey mümkün olamamaktadır.

Geri getirme büyüleri, genellikle Perşembe geceleri uygulanır. Pek çok yöntemde, bu vakitlerin büyü için daha uygun olduğundan bahsedilir. Ancak, yöntemler değişebileceği ve farklı kişilerde farklı uygulamalar yapılabileceği için, bu günler de değişkenlik gösterecektir.

Geri getirme büyüsünün hangi günlerde yapılabileceğini en doğru şekilde belirleyebilecek tek kişi, büyüyü yapacak olan medyum hocadır. Uygulayacağı yöntem ve büyü yapılacak kişinin durumu, hangi günün daha verimli olacağını ortaya koyacak ve medyum hoca kendi tecrübeleri ışığında uygun günde çalışmayı gerçekleştirecektir.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorumlarını ve şikayetlerini okumak ve katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir