İstanbul Medyum İstanbul Medyum Hocalar

Bir medyum hocanın aldığı eğitim, hayat boyunca süregelen, birbirinden özel aşamalardan oluşur. Normal şartlarda, herhangi bir insanın alabileceği eğitimden çok daha kapsamlı olan bu uygulamalar, herhangi bir kitaptan anlatmaktan ziyade, el verme yöntemi ile üstat medyumlar tarafından öğretilmektedir. Bu derece özen isteyen medyum eğitimleri, özellikle büyük şehirlerde yaşayan medyum hocalar tarafından, İstanbul medyum hocaları gibi hocalar tarafından büyük bir ciddiyetle, günümüzde de devam ettirilmektedir. Tüm medyum hocalar, bu silsileden geçerek, çok çeşitli büyü yöntemleri öğrenmekte ve bunları uygulamaktadır.

İstanbul medyum hocaları, diğer şehirlerdeki hocalarda olduğu gibi daha küçük yaşlardan itibaren bu eğitimlere başlarlar. Zaman zaman aileleri tarafından, kimi zaman ise çevresi tarafından keşfedilen hocalar, nefes güçlerinin yüksek olduğu anlaşıldığı anda, gerekli olan eğitimi almak için üstat sayılabilecek medyum hocaların yanına verilir. Hocalar, burada kadim bilgileri öğrencilerine aktarırken, bu alanda yeterli tecrübeye ulaşması konusunda da destekleyici bir görev alır.

Medyum hocalar, üstatları tarafından yetiştirildikten sonra, daha farklı ilimleri öğrenmek için çeşitli eğitimler alabilirler. Bu eğitimler kimi zaman özellikle gaybi ilimler için kurulmuş üniversitelerde, kimi zaman ise daha farklı şekillerde alınabilir. İstanbul medyum hocaları, tüm diğer ülkelerde veya şehirlerde faaliyet gösteren hocalar gibi, özel olarak bu tarz eğitimlerden geçerler.

Medyumluk çalışmaları, daha küçük yaşlardan başlayarak özel olarak yetiştirme ve eğitim gerektirir. Bu eğitimle birlikte, aynı zamanda tecrübe de gereklidir. Medyum hocalar, bu durumun net bir şekilde farkında olmaları neticesinde, istenen her türlü eğitimi alabilmek için üstatları ile uzun süre birlikte çalışırlar.

İstanbul medyum hocaları, tecrübe konusunda daha fazla avantaja sahip olduğu için, özel olarak ayrı bir yerde tutulurlar. Hem bu kadim şehrin atmosferi, hem de pek çok tecrübe kazanılabilecek çalışma sayesinde, bu hocalar medyumluk alanında isminden çoğu kez söz ettirmektedir.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorumlarını ve şikayetlerini okumak ve katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir