Almanya Medyum Almanya Medyum Hocalar

Manevi alemler yalnızca Türkiye ile sınırlı değil, dünyanın her noktasında bilinen ve tanınan enerjilere sahiptir. Medyum hocalar ister Türkiye’de, ister başka bir ülkede olsun, manevi alemler ile alakalı çalışmaları gerçekleştirebilir. Bu çalışmaların genelinde, hocaların yetenekleri ön plana çıkar ve gerekli çalışmalar bu yolla şekillenir.

Almanya medyum hocalarından biri, özel olarak kendi büyü yöntemlerini geliştirebilir. Hocalar, bu işte ne kadar iyiyse, o kadar tecrübe sahibi olur ve akabinde büyüler üzerinde hakimiyet kurar. Kimi zaman gaybi alemlerden bir şekilde alınan, kimi zaman ise araştırmalar neticesinde geliştirilen büyü yöntemleri, Almanya medyum hocalarından olsun veya olmasın, herkes tarafından kullanılabilir.

Yeni bir büyü yöntemi geliştiren medyum hoca, bunu birkaç şekilde doğrular. Medyumluk çalışmaları ile alakalı eğitimlerine başladıkları ilk andan itibaren alınan bilgiler doğrultusunda, medyum hocaların tamamı hangi çalışmanın etkili bir büyü, hangisinin geçersiz olduğunu rahatlıkla anlayabilir. Bu doğrultuda, bir Almanya medyum hocası, kendisine özel bir yöntem geliştirmişse, bunun geçerliliğini kendi başına rahatlıkla anlayabilecektir.

Medyumlar, çalışmalarını kendilerine özel yapmaları halinde fazlasıyla iyi sonuçlar alır. Bütün hocalar için geçerli olan bu durum, medyum hocaların büyü geliştirmesi konusunda daha iştahlı olmasını sağlamaktadır. Her ne kadar, medyum hocanın kendisi özel olarak bir büyü geliştiriyor ve bunu kullandığında normal yöntemlere kıyasla daha etkili oluyorsa da, her medyum hoca bunu yapamamaktadır. Örneğin, Almanya medyum hocalarından bu şekilde bir şeyi başarabilen ve üstat medyum olarak hitap edilen kişilerin sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir. Bu tarz bir uygulamanın başarıyla yapılabilmesi için, mutlaka medyum hocanın üstün bir bilgiye sahip olması gereklidir. Bu bilginin niteliği öylesine kapsamlı olmalıdır ki, medyum hoca bu konudaki tüm incelikleri bilebilecek kadar yetkin olmak zorundadır.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorumlarını ve şikayetlerini okumak ve katkı sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir